SOFT-TEC Lublin

SOFT-TEC LUBLIN - KASY FISKALNE

kasy fiskalne, drukarki fiskalne, oprogramowanie, terminale płatnicze, bileterki autobusowe, metkownice, wagi, kolektory danych, sprawdzarki cen i wiele więcej...
ZAPRASZAMY

AKCESORIA

W ofercie posiadamy również akcesoria do każdej firmy. Zapinki pistoletowe, metkownice, łączniki, igły do metkownic, wagi, kolektory danych, sprawdzarki cen, drukarki etykiet, rolki termoczułe, nakładki na klawiaturę, ładowarki do kas, pokrowce, szuflady i wiele więcej.

Papier termiczny kasowy

Rozmiary
57/30 , 57/15 , 57/20 , 57/60 , 57/100
80/80 , 80/100
28/15 , 28/20 , 28/30

MTX-05R PLUS Urządzenie igłowe do zawieszania etykiet kartonowych na materiałach bawełnianych.
MTX-05F PLUS Urządzenie igłowe do zawieszania etykiet kartonowych na materiałach jedwabnych.

W zestawie znajduje się jedna igła.

Cena: 47,97 zł brutto

Metkownica dwurzędowe Sato JUDO

precyzyjny, przejrzysty i wyraźny wydruk
czcionki ze znakiem euro
wielonarodowe oznaczenia walut w tym złoty, rubel, forint i inne
metkownica zapewnia praktyczny i wygodny styl pracy
szybka, prosta, elastyczna i niezawodna, łatwa w obsłudze.

Cena: 227,55 zł brutto

Metkownica jednorzędowe Sato KENDO

Lekki i wygodny uchwyt, nieskomplikowana wymiana rolki tuszującej.
Łatwe zakładanie nowej rolki z metkami oraz 2 lata gwarancji !

 

Cena: 135,30 zł brutto

Waga kontrolna DS-673 wyróżnia się bardzo łatwą obsługą, wysoką jakością wykonania oraz czytelnym wyświetlaczem z możliwością regulacji kontrastu. Dwuzakresowość ważenia oraz możliwość pracy w ujemnych temperaturach czyni to urządzenie uniwersalnym w wielu zastosowaniach. Dodatkowo można je doposażyć w nakładkę ochronną ze stali nierdzewnej oraz akumulator.

Cena: 687,57 zł brutto

Szuflada kasowa DATECS HS-240B

Szuflada DATECS HS-240B wyposażona jest w skośne przegrody na 3 rodzaje banknotów, dodatkowo jedną pionową przegrodę i jedną zamykaną klapką, które mogą być wykorzystane na banknoty większych nominałów lub wydruki z terminali płatniczych czy też bony oraz pojemniki na 5 rodzajów bilonu. Pojemniki na bilon posiadają możliwość regulacji pojemności, co umożliwia dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta.  

Cena: 195,57 zł brutto

Szuflada kasowa DATECS HS-330A

Szuflada DATECS HS-330A z pojemnikami na: 4 rodzaje banknotów, 8 rodzajów bilonów (wyjmowane wkłady osobno na bilon oraz banknoty lub razem). Pojemniki na bilon można konfigurować według własnych potrzeb. W standardowym wyposażeniu trójpozycyjny zamek oraz dwa kluczyki. Istnieje możliwość otwierania szuflady poprzez: impuls elektryczny z kasy, kluczykiem lub w trybie awaryjnym.

Cena: 281,67 zł brutto

Szuflada kasowa DATECS HS-410A

Szuflada z pojemnikami na: 5 rodzajów banknotów, 8 rodzajów bilonów. W standardowym wyposażeniu trójpozycyjny zamek oraz dwa kluczyki. Istnieje możliwość otwierania szuflady poprzez: impuls elektryczny z urządzenia fiskalnego, kluczykiem lub w trybie awaryjnym. Możliwość wyjęcia całego wkładu lub oddzielnie wkładu na bilon.

Cena: 330,87 zł brutto

Szuflada kasowa DATECS HS-170A FLIP TOP

Szuflada otwierana do góry przeznaczona do instalowania na krawędzi blatu/lady. Stalowa obudowa z czterema otworami montażowymi w dolnej części, lakierowana proszkowo na kolor czarny. Szuflada posiada wymienną, plastikową kasetkę na pieniądze (7 na banknoty, 8 na bilon oraz dodatkowy schowek na bony towarowe, potwierdzenia zapłaty itp.). Pojemniki na banknoty można konfigurować według własnych potrzeb. Wkład na pieniądze zabezpieczony jest dodatkową metalową pokrywą z zamkiem (2 kluczyki), dzięki temu każdy kasjer może posiadać własną kasetkę.W standardowym wyposażeniu dwupozycyjny zamek oraz dwa kluczyki. Istnieje możliwość otwierania szuflady poprzez: impuls elektryczny z kasy lub kluczykiem.

Cena: 429,27 zł brutto

Czytnik kodów kreskowych LI2208 USB/CZARNY/KABEL

Motorola LI2208 to ręczny czytnik kodów jednowymiarowych. Jest następcą popularnego modelu LS2208, bazuje na technologii linear imager i pozwala odczytywać kody zarówno wydrukowane jak i te znajdujące się na ekranach urządzeń.

Cena: 697,36 zł brutto